System akustyczny: zamknięty
Typ pamięci RAM: słuchawki z mikrofonem
Typ produktu: słuchawki z mikrofonem
Materiały: Plastik
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Impedancja: 32 Ω
Kolor produktu: Czarny
Złącze 3,5 mm: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Styl noszenia: Nagłowny
Mikrofon: 3,5 mm
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Długość kabla: 2,2 m
Średnica głośnika: 4 cm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Słuchawki z mikrofonem IBOX SHPI1528MV (kolor czerwony)
15,84 zł
9 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ pamięci RAM | słuchawki z mikrofonem |
|---|---|
| System akustyczny | Zamknięty |
| Typ produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Materiały | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kolor produktu | |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki z mikrofonem IBOX SHPI1528MV (kolor czerwony)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.