Bluetooth: Nie
Sposób łączności: Przewodowy
Kolor produktu: Czarny
Długość kabla: 2,2 m
Kolor produktu: Niebieski
Kolor podświetlenia: Niebieski
Styl noszenia: Nagłowny
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Waga produktu: 263 g
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Złącze 3,5 mm: Tak
Czułość słuchawek: 113 dB
Impedancja: 32 Ω
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Zastosowanie: Gaming
Połączenie USB: Tak
Złącze 2,5 mm: Nie
Czułość mikrofonu: -38 dB
Podświetlenie: Tak
Słuchawki z mikrofonem IBOX SHPIX8MV X8 GAMING (kolor czarny)
19,80 zł
15 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Impedancja | 32 Ω |
| Podświetlenie | |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Waga produktu | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Słuchawki z mikrofonem IBOX SHPIX8MV X8 GAMING (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.