Taktowanie procesora: 2,2 GHz
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Kolor produktu: Czarny
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Rozdzielczość: 2408 x 1080 px
Obsługiwane formaty audio: OTA
Cechy zabezpieczeń: Odporny na kurz
Typ procesora: MediaTek
Obsługiwane formaty audio: OGG
Natywna proporcja obrazu: 20:9
Obsługiwane formaty audio: MP3
Obsługiwane formaty audio: AMR
Obsługiwane formaty audio: OGA
Obsługiwane formaty audio: XMF
Obsługiwane formaty audio: IMY
Obsługiwane formaty audio: 3GA
Obsługiwane formaty audio: WAV
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Szerokość produktu: 80,1 mm
Obsługiwane formaty audio: AWB
Obsługiwane formaty audio: AAC
Obsługiwane formaty audio: M4A
Obsługiwane formaty audio: MXMF
Waga produktu: 240 g
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Obsługiwane formaty audio: RTTTL
Obsługiwane formaty audio: MIDI
Bluetooth: Tak
Obsługiwane formaty audio: FLAC
Obsługiwane formaty audio: Mid
Obsługiwane formaty audio: RTX
Obsługiwane formaty plików wideo: WEBM
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Obsługiwane formaty plików wideo: MKV
Obsługiwane formaty plików wideo: MP4
Wi-Fi: Tak
Przekątna ekranu: 6,6
Stopień ochrony IP: IP68
Obsługiwane formaty plików wideo: AVI
Obsługiwane formaty plików wideo: 3GP
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Obsługiwane formaty plików wideo: M4V
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Głębokość produktu: 10,2 mm
Obsługiwane formaty plików wideo: 3G2
Czytnik linii papilarnych: Tak
Obsługiwane formaty plików wideo: FLV
Wysokość produktu: 169 mm
Liczba rdzeni procesora: 8
Rozdzielczość tylnej kamery: 50 Mpix
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Liczba przesłon aparatu tylnego: 1,8
Jasność: 500 cd/m²
Liczba przesłon przedniej kamery: 2
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1920×1080@30fps
Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: Tak
Typ szkła ekranu wyświetlacza: Gorilla Glass
Pamięć użytkownika: 109,7 GB
Wersja Bluetooth: 5.3
Pamięć wbudowana: 128 GB
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Cyfrowy zoom: 10x
Typ przedniej kamery: Pojedynczy obiektyw
Obsługiwane sieci 4G: 2100 MHz
Wodoodporny do: 1,5 m
Obsługiwane sieci 4G: 850 MHz
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 18 h
Obsługiwane sieci 4G: 2600 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 1900 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 2500 MHz
Generacja sieci mobilnej: 5G
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
NFC: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 900 MHz
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Czujnik geomagnetyczny: Tak
Obsługiwane pasma 3G: 2100 MHz
Wyjmowana bateria: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Akcelerometr: Tak
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Obsługiwane pasma 3G: 850 MHz
Standardy 3G: UMTS
Obsługiwane sieci 4G: 800 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 2300 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 1800 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 700 MHz
Port USB: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Obsługiwane pasma 3G: 900 MHz
Typ karty SIM: NanoSIM + eSIM
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Wersja USB: 2.0
Platforma: Android
Czas rozmów (4G): 38 h
GLONASS: Tak
Obsługa kart SIM: Dual SIM
Obsługiwane pasma 3G: 1900 MHz
E-mail: Tak
Obsługiwane sieci 4G: 1500 MHz
Pojemność baterii: 4050 mAh
Pamięć RAM: 6 GB
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080 px
MMS: Tak
Typ matrycy: PLS
Żyroskop: Tak
Wersja Gorilla Glass: Gorilla Glass Victus+
BeiDou: Tak
GPS: Tak
Moc głośnika: 1,2 W
Lokalizacja pozycji: Tak
Odnowiony: Nie
Galileo: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
SMS: Tak
Obsługiwane pasma 5G: 800
Głośniki: Mono
Obsługiwane pasma 5G: 600
Obsługiwane pasma 5G: 2600
Obsługiwane pasma 5G: 3700
Obsługiwane pasma 5G: 2300
Obsługiwane pasma 5G: 2100
Obsługiwane pasma 5G: 3500 MHz
Obsługiwane pasma 5G: 900
Obsługiwane pasma 5G: 2500
Obsługiwane pasma 5G: 850
Obsługiwane pasma 5G: 700
Obsługiwane pasma 5G: 1800
Standard 5G: Sub6 TDD
Standard 5G: Sub6 FDD
Smartfron Samsung Galaxy Xcover 7 (G556) Enterprise Edition 6/128GB Black
923,82 zł
30 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Bluetooth | Tak |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| Głośniki | Mono |
| Czas rozmów (4G) | 38 h |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Odnowiony | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych., Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia., Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Obsługiwane pasma 5G | 1800, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500 MHz, 3700, 600, 700, 800, 850, 900 |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Pamięć użytkownika | 109,7 GB |
| Żyroskop | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 2600 MHz, 700 MHz, 800 MHz, 850 MHz, 900 MHz |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Pojemność baterii | 4050 mAh |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Platforma | Android |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz, 2100 MHz, 850 MHz, 900 MHz |
| GLONASS | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wodoodporny do | 1,5 m |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Standardy 3G | UMTS |
| Akcelerometr | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Tak |
| Moc głośnika | 1,2 W |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Typ matrycy | PLS |
| Port USB | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
Tak |
|
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| MMS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| SMS | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Typ procesora | MediaTek |
| Waga produktu | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Głębokość produktu | |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Wysokość produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Szerokość produktu | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporny |
| Wi-Fi | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.