Informacje dodatkowe
| Wysokość brutto palety | 185 cm |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3 W |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci., Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu., W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość palety (UK) | 185 cm |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Wysokość produktu | |
| Produkty na palecie (UK) | 24 szt. |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Prędkość druku | 103 mm/s |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Kraj pochodzenia | |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Ilość sztuk | |
| Kolor | Tak |
| Waga produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Maksymalna rozdzielczość | 720 x 360 DPI |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głębokość opakowania | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Auto-cutter | Tak |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.