Kompatybilność: DCP-L2530DW
DCP-L2510D
HL-L2375DW
HL-L2370DN
HL-L2350DW
HL-L2310D
MFC-L2750DW
MFC-L2730DW
MFC-L2710DW
MFC-L2710DN
Kod OEM: TN-2420
Model: Oryginalny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Technologia druku: Druk laserowy
Waga wraz z opakowaniem: 656 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wysokość opakowania: 356 mm
Kompatybilność z marką: Brother
Szerokość opakowania: 172 mm
Ilość sztuk: 1
Kolor produktu: Czarny
Głębokość opakowania: 122 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 3000 stron(y)
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość kaset z czarnym tonerem: 1
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC): 4977766779494
Rodzaj dostawy: Jednopak
TN-2420 TONER 3000 PAGES/ISO/IEC 19752
338,81 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAM57
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Model | |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kod OEM | TN-2420 |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wysokość brutto palety | 15,5 cm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Waga brutto palety | 327,7 kg |
| Produktów na palecie | 126 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Wysokość produktu | |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Napisz pierwszą opinię o „TN-2420 TONER 3000 PAGES/ISO/IEC 19752” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.