Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Certyfikaty | ISO/IEC 19798 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga brutto palety | 228,5 kg |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kraj pochodzenia | |
| Ilość sztuk | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość produktu | |
| Model | |
| Waga produktu | |
| Ilość | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Wysokość brutto palety | 17,2 cm |
| Wysokość produktu | |
| Kolor produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.