Kompatybilność: DCP-L3550CDW
HL-L3270CDW
MFC-L3730CDN
MFC-L3750CDW
MFC-L3770CDW
MFC-L3710CW
HL-L3230CDW
DCP-L3510CDW
Kod OEM: TN-243Y
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kompatybilność z marką: Brother
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Model: Oryginalny
Kolor produktu: Czarny
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 1000 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Technologia druku: Druk LED
Ilość sztuk: 1
TN-243Y TONER YELLOW 1000 PAGES/F/ DCP-L3510CDW L3550CDW
241,41 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKPM
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Wysokość brutto palety | 16,8 cm |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | TN-243Y |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Technologia druku | Druk LED |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 186,5 kg |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
Napisz pierwszą opinię o „TN-243Y TONER YELLOW 1000 PAGES/F/ DCP-L3510CDW L3550CDW” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.