Kompatybilność: DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDWb
Model: Oryginalny
Kompatybilność z marką: Brother
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Kolor: Tak
Technologia druku: Druk laserowy
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 3500 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Ilość sztuk: 1
Rodzaj dostawy: Jednopak
Rodzaj opakowania: Pudełko
TN-325M TONER CARTRIDGE MAGENTA/F/ HL-4150CDN 4570CDW -4570CDWT
589,02 zł
6 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMJT
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor | Tak |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Model | |
| Wysokość produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga brutto palety | 146,5 kg |
| Wysokość brutto palety | 17,4 cm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Szerokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Napisz pierwszą opinię o „TN-325M TONER CARTRIDGE MAGENTA/F/ HL-4150CDN 4570CDW -4570CDWT” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.