Kompatybilność: DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950
Model: Oryginalny
Waga produktu: 717 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Ilość sztuk: 1
Wydajność stron z czarnym tonerem: 8000 stron(y)
Wymiary opakowania (SxGxW): 362 x 201 x 149 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Waga wraz z opakowaniem: 1,24 kg
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wymiary produktu (SxGxW): 290 x 132 x 81 mm
Zwrot i recykling kaset: Tak
TN-3380 TONER BLACK 8000PGS/F/ HL-54/61
474,27 zł
7 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMKN
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950 |
|---|---|
| Model | |
| Wysokość produktu | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 290 x 132 x 81 mm |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wysokość brutto palety | 18,4 cm |
| Waga brutto palety | 178 kg |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Waga produktu | |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 362 x 201 x 149 mm |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Ilość sztuk | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
Napisz pierwszą opinię o „TN-3380 TONER BLACK 8000PGS/F/ HL-54/61” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.