Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość produktu | |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 17,7 cm |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga brutto palety | 356,4 kg |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.