Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość produktu | |
| Model | |
| Ilość sztuk | |
| Kraj pochodzenia | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor produktu | |
| Waga brutto palety | 124,1 kg |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Wysokość brutto palety | 165 cm |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.