Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika. Należy je oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Model | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wysokość brutto palety | 16,8 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Waga brutto palety | 199,4 kg |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Głębokość produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.