Kompatybilność: HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D
Technologia druku: Druk laserowy
Model: Oryginalny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Kompatybilność z marką: Brother
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wydajność stron z czarnym tonerem: 2600 stron(y)
Kolor produktu: Czarny
Notka dotycząca wydajności strony: ISO/IEC 19752
Ilość sztuk: 1
Toner Brother czarny TN2320=TN-2320, 2600 str.
267,30 zł
4 w magazynie
SKU: EXPBROTBR0128
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
|---|---|
| Wysokość brutto palety | 14,8 cm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Kolor produktu | |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produktów na palecie | 126 szt. |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 118,8 kg |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Napisz pierwszą opinię o „Toner Brother czarny TN2320=TN-2320, 2600 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.