Kompatybilność: HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW
Technologia druku: Druk laserowy
Kolor produktu: Czarny
Kompatybilność z marką: Brother
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Ilość sztuk: 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Rodzaj opakowania: Pudełko
Model: Oryginalny
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Wydajność stron z czarnym tonerem: 8000 stron(y)
Toner Brother czarny TN3480=TN-3480, 8000 str.
506,00 zł
1 w magazynie
SKU: EXPBROTBR0200
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
|---|---|
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Waga produktu | |
| Wysokość brutto palety | 16,4 cm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Produktów na palecie | 81 szt. |
| Waga brutto palety | 115,2 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Napisz pierwszą opinię o „Toner Brother czarny TN3480=TN-3480, 8000 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.