Kompatybilność: HL-L8260CDW
HL-L8360CDW
DCP-L8410CDW
MFC-L8690CDW
MFC-L8900CDW
Certyfikaty: ISO/IEC19798
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość sztuk: 1
Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798): 4000 stron(y)
Technologia druku: Druk laserowy
Model: Oryginalny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Kompatybilność z marką: Brother
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Kolor produktu: Czarny
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 4000 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
Toner Brother niebieski TN423C=TN-423C, 4000 str.
639,21 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMPI
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ISO/IEC19798 |
|---|---|
| Kompatybilność | HL-L8260CDW HL-L8360CDW DCP-L8410CDW MFC-L8690CDW MFC-L8900CDW |
| Model | |
| Wysokość brutto palety | 165 cm |
| Kolor produktu | |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 121,8 kg |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
Napisz pierwszą opinię o „Toner Brother niebieski TN423C=TN-423C, 4000 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.