Kompatybilność: HL-L3230CDW/L3270CDW, DCP-L3550CDW, MFC-L3730CDN/L3750CDW/L3770CDW
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Ilość kaset z czarnym tonerem: 2
Model: Oryginalny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Rodzaj dostawy: Bliźniaczy pakiet
Wydajność stron z czarnym tonerem: 3000 stron(y)
Kompatybilność z marką: Brother
Ilość sztuk: 2
Toner Brother TN-247 Black Oryginał
689,19 zł
4 w magazynie
SKU: WLONONWCRANOE
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | HL-L3230CDW/L3270CDW, DCP-L3550CDW, MFC-L3730CDN/L3750CDW/L3770CDW |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Model | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Waga brutto palety | 197,3 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Wysokość brutto palety | 17,2 cm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi., Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą., Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
Napisz pierwszą opinię o „Toner Brother TN-247 Black Oryginał” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.