Kompatybilność: Tonery HP 651 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M775 HP LaserJet M775
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 9 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Wysokość opakowania: 225 mm
Waga wraz z opakowaniem: 2,72 kg
Model: Oryginalny
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kompatybilność z marką: HP
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 40 °C
Głębokość produktu: 188 mm
Głębokość opakowania: 188 mm
Szerokość opakowania: 492 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Ilość sztuk: 1
Waga produktu: 1,8 kg
Szerokość produktu: 492 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 80%
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Segment HP: Enterprise
Wysokość produktu: 225 mm
Waga brutto palety: 118,4 g
Rozmiar palety (EU): 1200 x 800 x 1049 mm
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1049 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Warstwy na paletę: 4 szt.
Waga palety (UE): 118,4 g
Ilość: 1 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 9 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Produkty na paletę (UE): 36 szt.
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 16000 stron(y)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 36 szt.
Produktów na palecie: 36 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Kod OEM: CE343A
TONER CARTRIDGE 651A MAGENTA/.
1852,75 zł
9 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKOB
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 651 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M775 HP LaserJet M775 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Ilość | |
| Waga palety (UE) | 118,4 kg |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 70% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1049 mm |
| Waga produktu | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | CE343A |
| Model | |
| Szerokość opakowania | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Segment HP | Enterprise |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Waga brutto palety | 118,4 kg |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość opakowania | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Napisz pierwszą opinię o „TONER CARTRIDGE 651A MAGENTA/.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.