Kompatybilność: Tonery HP 307 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro CP5225, P5225
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kolor: Tak
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 9 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 60 szt.
Segment HP: Biznes, Enterprise
Waga brutto palety: 177,4 g
Produkty na paletę (UE): 36 szt.
Wymiary palety: 1150 x 1000 x 1267 mm
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 7300 stron(y)
Kod OEM: CE742A
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Warstwy na paletę: 5 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Waga palety (UE): 114,6 g
Produktów na palecie: 60 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Rozmiar palety (EU): 1185 x 770 x 1049 mm
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 12 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Wysokość opakowania: 225 mm
Waga wraz z opakowaniem: 2,62 kg
Szerokość produktu: 492 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Ilość sztuk: 1
Głębokość opakowania: 188 mm
Szerokość opakowania: 492 mm
Wysokość produktu: 225 mm
Model: Oryginalny
Waga produktu: 1,8 kg
Kompatybilność z marką: HP
Wymiary opakowania (SxGxW): 492 x 188 x 225 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Głębokość produktu: 188 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Toner HP 307A CE742A żółty
1251,56 zł
12 w magazynie
SKU: WLONONWCRANBU
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | Tonery HP 307 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro CP5225, P5225 |
| Waga produktu | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rozmiar palety (EU) | 1185 x 770 x 1049 mm |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Model | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga palety (UE) | 114,6 kg |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Kod OEM | CE742A |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Wymiary palety | 1150 x 1000 x 1267 mm |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Waga brutto palety | 177,4 kg |
| Wysokość opakowania | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP 307A CE742A żółty” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.