Kompatybilność: Tonery HP 824 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: 1 wkład
Wysokość produktu: 195 mm
Produktów na palecie: 75 szt.
Kompatybilność z marką: HP
Ilość: 1 szt.
Zakres temperatur (eksploatacja): 17 – 25 °C
Ilość sztuk: 1
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Model: Oryginalny
Warstwy na paletę: 5 szt.
Głębokość produktu: 130 mm
Waga brutto palety: 137 g
Waga produktu: 850 g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 75 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Technologia druku: Druk laserowy
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość opakowania: 584 mm
Szerokość produktu: 584 mm
Wysokość opakowania: 195 mm
Głębokość opakowania: 130 mm
Kod OEM: CB382A
Waga wraz z opakowaniem: 1,55 kg
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 21000 stron(y)
Wymiary palety: 1185 x 1000 x 1132 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Segment HP: Mały-średni biznes
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Produkty na paletę (UE): 60 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Rozmiar palety (EU): 1200 x 790 x 1143 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Maksymalna liczba palet w stosie: 4 szt.
Waga palety (UE): 118 g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 15 szt.
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 12 szt.
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 13%
Toner HP Color Laser CP6015/CM6030 YELLOW CB382A
365,84 zł
5 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMKB
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| Kod OEM | CB382A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Szerokość opakowania | |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Model | |
| Głębokość opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kraj pochodzenia | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Waga palety (UE) | 118 kg |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga produktu | |
| Produktów na palecie | 75 szt. |
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość | |
| Wymiary palety | 1185 x 1000 x 1132 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 790 x 1143 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Waga brutto palety | 137 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wysokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP Color Laser CP6015/CM6030 YELLOW CB382A” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.