Kompatybilność: Tonery HP 30 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M203, M227
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Głębokość opakowania: 108 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32,5 °C
Model: Oryginalny
Waga wraz z opakowaniem: 490 g
Waga produktu: 270 g
Szerokość opakowania: 358 mm
Wysokość opakowania: 135 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Kraj pochodzenia: Japonia
Ilość sztuk: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Waga brutto palety: 122,6 kg
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Liczba kartonów na warstwę EUR-palety: 22 szt.
Warstwy na paletę: 8 szt.
Wysokość produktu: 135 mm
Waga palety (UE): 96,1 kg
Kompatybilność z marką: HP
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 208 szt.
Wysokość brutto palety: 122 cm
Produkty na paletę (UE): 154 szt.
Produktów na palecie: 208 szt.
Segment HP: Biznes, Enterprise
Technologia druku: Druk laserowy
Szerokość produktu: 358 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 1600 stron(y)
Kod OEM: CF230A
Głębokość produktu: 108 mm
Szerokość brutto palety: 110 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 26 szt.
Długość brutto palety: 94 cm
Toner HP czarny HP 30A, HP30A=CF230A, 1600 str.
284,90 zł
Brak w magazynie
SKU: EXPHP-THP0559
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Długość brutto palety | 94 cm |
| Waga palety (UE) | 96,1 kg |
| Wysokość brutto palety | 122 cm |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Produktów na palecie | 208 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 154 szt. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | CF230A |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Waga brutto palety | 122,6 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP czarny HP 30A, HP30A=CF230A, 1600 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.