Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kompatybilność: Tonery HP 44 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M15, M28
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Waga produktu: 510 g
Waga wraz z opakowaniem: 810 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32,5 °C
Model: Oryginalny
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 243 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Segment HP: Biznes
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 27 szt.
Długość brutto palety: 77 cm
Głębokość opakowania: 108 mm
Ilość sztuk: 1
Szerokość brutto palety: 113,1 cm
Kompatybilność z marką: HP
Szerokość produktu: 375 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 1000 stron
Szerokość opakowania: 375 mm
Wysokość brutto palety: 114,9 cm
Wysokość produktu: 125 mm
Głębokość produktu: 108 mm
Warstwy na paletę: 9 szt.
Kod OEM: CF244A
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wysokość opakowania: 125 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Toner HP czarny HP 44A, HP44A=CF244A, 1000 str.
200,20 zł
2 w magazynie
SKU: TONHP-HHP0274
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Segment HP | Biznes |
| Szerokość brutto palety | 113,1 cm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | CF244A |
| Ilość sztuk | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wysokość brutto palety | 114,9 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Długość brutto palety | 77 cm |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Model | |
| Szerokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP czarny HP 44A, HP44A=CF244A, 1000 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.