Kompatybilność: Tonery HP 59 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M304, M404, M428HP LaserJet Pro M304, M404, M428
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Wysokość brutto palety: 110 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 21 szt.
Segment HP: Biznes, Enterprise
Waga brutto palety: 133 kg
Kod OEM: CF259A
Szerokość brutto palety: 113,9 cm
Długość brutto palety: 74 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 105 szt.
Ilość kaset z czarnym tonerem: 1
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Produktów na palecie: 105 szt.
Warstwy na paletę: 5 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 1,07 kg
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Wysokość opakowania: 198 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wydajność stron z czarnym tonerem: 3000 stron(y)
Głębokość opakowania: 102 mm
Głębokość produktu: 102 mm
Szerokość produktu: 362 mm
Wysokość produktu: 198 mm
Model: Oryginalny
Waga produktu: 720 g
Kompatybilność z marką: HP
Technologia druku: Druk laserowy
Ilość sztuk: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Szerokość opakowania: 362 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Toner HP czarny HP 59A, HP59A=CF259A, 3000 str.
429,00 zł
1 w magazynie
SKU: TONHP-HHP0317
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 59 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M304, M404, M428HP LaserJet Pro M304, M404, M428 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Szerokość brutto palety | 113,9 cm |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Długość brutto palety | 74 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 110 cm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga brutto palety | 133 kg |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kod OEM | CF259A |
| Produktów na palecie | 105 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Głębokość opakowania | |
| Model | |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP czarny HP 59A, HP59A=CF259A, 3000 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.