Kompatybilność: Tonery HP 59 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M304, M404, M428HP LaserJet Pro M304, M404, M428
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Technologia druku: Druk laserowy
Kod OEM: CF259X
Produktów na palecie: 84 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 84 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 21 szt.
Model: Oryginalny
Warstwy na paletę: 4 szt.
Ilość sztuk: 1
Wydajność stron z czarnym tonerem: 10000 stron(y)
Waga brutto palety: 203 kg
Szerokość produktu: 362 mm
Głębokość produktu: 102 mm
Segment HP: Biznes, Enterprise
Długość brutto palety: 94,2 cm
Waga produktu: 970 g
Kompatybilność z marką: HP
Szerokość opakowania: 362 mm
Kraj pochodzenia: Japonia
Wysokość opakowania: 227 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Wysokość brutto palety: 127,9 cm
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Waga wraz z opakowaniem: 1,35 kg
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość brutto palety: 109,8 cm
Głębokość opakowania: 102 mm
Wysokość produktu: 227 mm
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Toner HP czarny HP 59X, HP59X=CF259X
996,20 zł
3 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMIX
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 59 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M406, M430 HP LaserJet Pro M304, M404, M428 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Model | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Ilość sztuk | |
| Produktów na palecie | 84 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Wysokość brutto palety | 127,9 cm |
| Produkty na paletę (UE) | 84 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 740 x 1057 mm |
| Wymiary palety | 1098 x 942 x 1279 mm |
| Waga brutto palety | 203 g |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kod OEM | CF259X |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Długość brutto palety | 94,2 cm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość brutto palety | 109,8 cm |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Waga produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Waga palety (UE) | 134 g |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP czarny HP 59X, HP59X=CF259X” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.