Kompatybilność: Tonery HP 128 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 24 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 280 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Produktów na palecie: 216 szt.
Kompatybilność z marką: HP
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 40 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Warstwy na paletę: 9 szt.
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1139 mm
Liczba kartonów na warstwę EUR-palety: 24 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 24 szt.
Segment HP: Enterprise
Szerokość brutto palety: 112,2 cm
Kod OEM: CE323A
Głębokość produktu: 100 mm
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 19%
Waga produktu: 600 g
Model: Oryginalny
Waga palety (UE): 193,3 g
Technologia druku: Druk laserowy
Rozmiar palety (EU): 1183 x 775 x 1139 mm
Waga brutto palety: 193,3 g
Wysokość produktu: 110 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Wysokość brutto palety: 124,4 cm
Długość brutto palety: 93,8 cm
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 1300 stron(y)
Szerokość opakowania: 365 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 110 mm
Głębokość opakowania: 100 mm
Ilość sztuk: 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Waga wraz z opakowaniem: 800 g
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Szerokość produktu: 365 mm
Toner HP czerwony HP 128A, HP128A=CE323A, 1300 str.
320,24 zł
18 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMDK
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Długość brutto palety | 93,8 cm |
| Wysokość brutto palety | 124,4 cm |
| Rozmiar palety (EU) | 1183 x 775 x 1139 mm |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Segment HP | Enterprise |
| Wysokość produktu | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Model | |
| Głębokość opakowania | |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość brutto palety | 112,2 cm |
| Kod OEM | CE323A |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Waga palety (UE) | 193,3 g |
| Głębokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Waga brutto palety | 193,3 g |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP czerwony HP 128A, HP128A=CE323A, 1300 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.