Kompatybilność: Tonery HP 645 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Maksymalna liczba palet w stosie: 4 szt.
Produkty na paletę (UE): 33 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 56 szt.
Ilość: 1 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 16 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 14 szt.
Waga palety (UE): 121 g
Kod OEM: C9730A
Produktów na palecie: 56 szt.
Warstwy na paletę: 4 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Waga brutto palety: 182,6 g
Wymiary palety: 1120 x 1000 x 1198 mm
Rozmiar palety (EU): 1160 x 800 x 944 mm
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 11 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Technologia druku: Druk laserowy
Wysokość produktu: 265 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 25 °C
Głębokość opakowania: 160 mm
Szerokość produktu: 500 mm
Waga produktu: 2,3 kg
Wydajność stron z czarnym tonerem: 13000 stron(y)
Kompatybilność z marką: HP
Ilość sztuk: 1
Model: Oryginalny
Waga wraz z opakowaniem: 2,9 kg
Wysokość opakowania: 265 mm
Szerokość opakowania: 500 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Głębokość produktu: 160 mm
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Toner HP Laser Kolorowy 55×0 CZARNY C9730A
897,39 zł
9 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMCW
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Ilość sztuk | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Głębokość produktu | |
| Rozmiar palety (EU) | 1160 x 800 x 944 mm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość | |
| Waga palety (UE) | 121 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary palety | 1120 x 1000 x 1198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość opakowania | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga produktu | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Wysokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Produkty na paletę (UE) | 33 szt. |
| Waga palety | 182,8 kg (403 funtów) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Model | |
| Waga brutto palety | 182,6 kg |
| Kod OEM | C9730A |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP Laser Kolorowy 55×0 CZARNY C9730A” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.