Kompatybilność: Tonery HP 125 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 40 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 28 szt.
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Waga palety (UE): 203 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Segment HP: Mały-średni biznes
Produktów na palecie: 280 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Wymiary palety: 1122 x 938 x 1233 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 280 szt.
Rozmiar palety (EU): 1183 x 775 x 1134 mm
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 24 szt.
Maksymalna liczba palet w stosie: 4 szt.
Szerokość opakowania: 365 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Kompatybilność z marką: HP
Warstwy na paletę: 10 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 800 g
Waga produktu: 600 g
Wysokość opakowania: 110 mm
Waga brutto palety: 250 g
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Głębokość produktu: 100 mm
Model: Oryginalny
Ilość sztuk: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kod OEM: CB541A
Technologia druku: Druk laserowy
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 1400 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
Wysokość produktu: 110 mm
Szerokość produktu: 365 mm
Głębokość opakowania: 100 mm
Toner HP niebieski HP 125A, HP125A=CB541A, 1400 str.
340,20 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMEO
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | CB541A |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 280 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Rozmiar palety (EU) | 1183 x 775 x 1134 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Waga palety (UE) | 203 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary palety | 1122 x 938 x 1233 mm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | |
| Waga brutto palety | 250 g |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wysokość produktu | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP niebieski HP 125A, HP125A=CB541A, 1400 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.