Kompatybilność: Tonery HP 117 są kompatybilne z: HP Laser 150, 179 HP LaserJet 178
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Model: Oryginalny
Waga produktu: 440 g
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość opakowania: 387 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Szerokość produktu: 288 mm
Waga wraz z opakowaniem: 830 g
Głębokość opakowania: 181 mm
Wysokość opakowania: 79 mm
Kompatybilność z marką: HP
Technologia druku: Druk laserowy
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 700 stron(y)
Głębokość produktu: 130 mm
Wysokość produktu: 25 mm
Ilość sztuk: 1
Wysokość brutto palety: 2,37 m
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1173,5 x 736,6 x 2372,4 mm (46.2 x 29 x 93.4)
Waga palety: 303,5 kg (669 funtów)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 360 szt.
Produktów na palecie: 360 szt.
Długość brutto palety: 73,9 cm
Szerokość brutto palety: 117,3 cm
Wymiary palety: 1173 x 736 x 2372 mm
Waga brutto palety: 303 g
Segment HP: Mały-średni biznes
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 12 szt.
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 30 szt.
Wbudowany zespół bębna: Nie
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Ilość kaset z kolorowym tonerem: 1
Rodzaj dostawy: Jednopak
Warstwy na paletę: 30 szt.
Toner HP żółty HP 117A, HP117A=W2072A, 700 str.
223,49 zł
19 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMOH
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | Tonery HP 117 są kompatybilne z: HP Laser 150, 179 HP LaserJet 178 |
| Szerokość opakowania | |
| Szerokość brutto palety | 117,3 cm |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Waga palety | 303,5 kg (669 funtów) |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Wymiary palety | 1173 x 736 x 2372 mm |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Model | |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość produktu | |
| Długość brutto palety | 73,9 cm |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Produktów na palecie | 360 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,37 m |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Warstwy na paletę | 30 szt. |
| Waga brutto palety | 303 g |
Napisz pierwszą opinię o „Toner HP żółty HP 117A, HP117A=W2072A, 700 str.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.