Twardy panel przedni: Nie
Przegroda klawiatury: Nie
Przegródka na słuchawki: Nie
Zintegrowana komora (y): Tak
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na zamek
Zamki szyfrowe: Nie
Kieszenie zewnętrzne: Kieszeń przednia
Rozkładany: Nie
Waga produktu: 860 g
Uchwyty do przenoszenia: Tak
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na dokumenty
Rekomendowana waga: 0,86 kg
Kompatybilność z marką: Dowolna marka
Przykrycie chroniące przed deszczem: Nie
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na długopis
Przednia kieszeń: Tak
Pasek na ramię: Tak
Materiały: Nylon
Wysokość produktu: 330 mm
Ilość przednich kieszeniach: 3
Głębokość produktu: 100 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 35,8 cm (14.1″)
Kieszeń tylna: Tak
Ilość przegród/komór: 3
Szerokość produktu: 410 mm
Kieszenie zewnętrzne: Kieszeń tylna
Typ obudowy: Aktówka
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Główny kolor produktu: Czarny
Segment HP: Biznes
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na klucze
Wymiary komory na notebooka: 350 x 40 x 265 mm
Odłączany pasek na ramię: Tak
Przegródka na tablet: Nie
Torba na laptopa Addison 309014 (14,1″; kolor czarny)
64,13 zł
7 w magazynie
SKU: MOBADITOR0170
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Torby / plecaki / walizki / etui
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przegródka na tablet | Nie |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Materiały | |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Szerokość produktu | |
| Rozkładany | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na długopis, Kieszeń na dokumenty, Kieszeń na klucze, Kieszeń na zamek |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia, Kieszeń tylna |
| Pasek na ramię | Tak |
| Rekomendowana waga | 0,86 kg |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość przednich kieszeniach | 3 |
| Wymiary komory na notebooka | 350 x 40 x 265 mm |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Zamki szyfrowe | Nie |
| Twardy panel przedni | Nie |
| Przegroda klawiatury | Nie |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przegródka na słuchawki | Nie |
| Segment HP | Biznes |
| Kieszeń tylna | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Torba na laptopa Addison 309014 (14,1″; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.