Waga produktu: 440 g
Rekomendowana waga: 0,44 kg
Maksymalna wielkość ekranu: 35,8 cm (14.1″)
Wysokość produktu: 265 mm
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na telefon komórkowy
Ilość przegród/komór: 2
Kieszeń tylna: Tak
Ilość przednich kieszeniach: 1
Głębokość produktu: 70 mm
Główny kolor produktu: Szary
Rozkładany: Nie
Przegroda klawiatury: Nie
Kompatybilność z marką: Dowolna marka
Zintegrowana komora (y): Tak
Wymiary komory na notebooka: 362 x 38 x 250 mm
Segment HP: Biznes
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na długopis
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na dokumenty
Przednia kieszeń: Tak
Kieszenie wewnętrzne: Kieszeń na klucze
Kieszenie zewnętrzne: Kieszeń przednia
Kieszenie zewnętrzne: Kieszeń tylna
Zamki szyfrowe: Nie
Materiały: Poliester
Szerokość produktu: 380 mm
Odłączany pasek na ramię: Tak
Typ obudowy: Torba ładowana od góry
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Pasek na ramię: Tak
Przegródka na tablet: Nie
Torba na laptopa Addison Middlebury 14 307014 (14,1″; kolor stalowy)
37,50 zł
30 w magazynie
SKU: MOBADITOR0163
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Torby / plecaki / walizki / etui
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przednia kieszeń | Tak |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia, Kieszeń tylna |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na długopis, Kieszeń na dokumenty, Kieszeń na klucze, Kieszeń na telefon komórkowy |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Wysokość produktu | |
| Zamki szyfrowe | Nie |
| Rozkładany | Nie |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Wymiary komory na notebooka | 362 x 38 x 250 mm |
| Kieszeń tylna | Tak |
| Przegródka na tablet | Nie |
| Rekomendowana waga | 0,44 kg |
| Materiały | |
| Przegroda klawiatury | Nie |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Waga produktu | |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Segment HP | Biznes |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Torba na laptopa Addison Middlebury 14 307014 (14,1″; kolor stalowy)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.