Kompatybilność: Epson L100/L110/L200/L300/L355/L550
Wielopak: Nie
Produkty na warstwę na palecie (UK): 240 szt.
Produkty na warstwę palety: 180 szt.
Model: Oryginalny
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Długość brutto palety: 120 cm
Długość palety (UK): 120 cm
Głębokość opakowania: 145 mm
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 160 mm
Wysokość palety (UK): 112 cm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 435 mm
Ilość sztuk: 1
Szerokość palety (UK): 100 cm
Produktów na palecie: 1260 szt.
Wysokość brutto palety: 112 cm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 310 mm
Produkty na palecie (UK): 1680 szt.
Wysokość opakowania: 80 mm
Kraj pochodzenia: Indonezja
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 30 szt.
Szerokość opakowania: 62 mm
Szerokość brutto palety: 80 cm
Waga wraz z opakowaniem: 141 g
Tusz Epson C13T66414A (oryginał ; 70 ml; czarny)
29,70 zł
27 w magazynie
SKU: EXPEPSAEP0327
Kategorie: Do drukarek Epson, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Wysokość palety (UK) | 112 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | |
| Wysokość brutto palety | 112 cm |
| Produktów na palecie | 1260 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produkty na palecie (UK) | 1680 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 180 szt. |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Wielopak | Nie |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Szerokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, specjalna utylizacja wymagana., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Napisz pierwszą opinię o „Tusz Epson C13T66414A (oryginał ; 70 ml; czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.