Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Kompatybilność: Kompatybilność wkładów atramentowych HP 300: HP DeskJet D1660, D2560, D2660, D5560, F2420, F2480, F2488, F2492, F4272, F4280, F4580 HP ENVY 110, 114 HP Photosmart C4670, C4680, C4685, C4780
Rodzaj czarnego tuszu: Tusz na bazie pigmentu
Model: Oryginalny
Waga produktu: 30 g
Waga wraz z opakowaniem: 50 g
Wymiary opakowania: 116,1 x 36,1 x 115,1 mm (4.57 x 1.42 x 4.53)
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym: 60 szt.
Wysokość opakowania: 115 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Szerokość opakowania: 116 mm
Waga przesyłki: 0,0544 kg (0.12 funtów)
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 80%
Produktów na palecie: 2880 szt.
Ilość sztuk: 1
Ilość dysz głowicy drukującej: 336
Warstwy na paletę: 6 szt.
Wydajność czarnego tuszu na stronę: 200 stron(y)
Pas zadruku (w calach): 1,42 cm (0.56)
Waga (imperialna): 1.05 oz
Kolor: Nie
Rozmiar: 11,6 cm (4.57)
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej: N
Kompatybilność z marką: HP
Waga brutto palety: 193,4 kg
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Waga kartonu zbiorczego: 3,51 kg
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1199,9 x 800,1 x 1128 mm (47.2 x 31.5 x 44.4)
Ilość: 1 szt.
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Głębokość opakowania: 36 mm
Szerokość produktu: 116 mm
Wysokość produktu: 115 mm
Kod unspsc: 44103105
Pojemność: 4 ml
Głębokość produktu: 36 mm
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 70%
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
BCP — kolor rysunku w dymku: Czarny
Segment HP: Biznes, Enterprise
Technologia druku: Druk atramentowy
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Waga palety: 193,4 kg (426.4 funtów)
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1128 mm
Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752): 200 stron(y)
Objętość kropli atramentu: 13.8 pl
Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.): 23,62 x 7,87 x 6,46 mm
Ilość czarnych wkładów atramentowych: 1
Tusz HP czarny HP 300, HP300=CC640EE, 200 str.,4 ml
88,00 zł
12 w magazynie
SKU: EXPHP-AHP0336
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Model | |
| Wysokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Kolor | Nie |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Pojemność | 4 ml |
| Pas zadruku (w calach) | 1,42 cm (0.56") |
| Rozmiar | 11,6 cm (4.57") |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Wymiary opakowania | 116,1 x 36,1 x 115,1 mm (4.57 x 1.42 x 4.53") |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Waga brutto palety | 193,4 kg |
| Ilość | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Objętość kropli atramentu | 13.8 pl |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 3,51 kg |
| Waga przesyłki | 0,0544 kg (0.12 funtów) |
| Waga produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Waga palety | 193,4 kg (426.4 funtów) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | |
| Waga (imperialna) | 1.05 oz |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Unikać kontaktu z oczami i skórą., Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
Napisz pierwszą opinię o „Tusz HP czarny HP 300, HP300=CC640EE, 200 str.,4 ml” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.