Kompatybilność: Kompatybilność wkładów atramentowych HP 301: HP DeskJet 1000, 1050, 1050A, 1510, 1514, 2000, 2050, 2050A, 2054A, 3000, 3050, 3050A, 3052A, 3054A
Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Rodzaj czarnego tuszu: Tusz na bazie pigmentu
Wysokość opakowania: 115 mm
Kraj pochodzenia: Irlandia
Szerokość opakowania: 113 mm
Wysokość produktu: 115 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 60 szt.
Głębokość produktu: 37 mm
Rodzaj atramentu: Atrament barwnikowy
Waga wraz z opakowaniem: 50 g
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość produktu: 113 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Waga produktu: 35 g
Technologia druku: Druk atramentowy
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32 °C
Kompatybilność z marką: HP
Model: Oryginalny
Głębokość opakowania: 37 mm
Ilość sztuk: 1
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 3,2 kg
Waga brutto palety: 178,6 kg
Warstwy na paletę: 6 szt.
Długość brutto palety: 80 cm
Wydajność czarnego tuszu na stronę: 190 stron(y)
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 588 mm
Wysokość brutto palety: 117,6 cm
Produktów na palecie: 2880 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 8 szt.
Szerokość brutto palety: 120 cm
Rodzaj dostawy: Jednopak
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 198 mm
Kod OEM: CH561EE
Ilość czarnych wkładów atramentowych: 1
Objętość czarnego tuszu na stronę: 3 ml
BCP — kolor rysunku w dymku: Czarny
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 48608 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 70%
Segment HP: Enterprise
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 172 mm
Tusz HP czarny HP 301, HP301=CH561EE, 190 str.,3 ml
78,10 zł
30 w magazynie
SKU: EXPHP-AHP0350
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga brutto palety | 178,6 kg |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wysokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Segment HP | Enterprise |
| Model | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wysokość brutto palety | 117,6 cm |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Kod OEM | CH561EE |
| Waga produktu | |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Unikać kontaktu z oczami i skórą., Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Napisz pierwszą opinię o „Tusz HP czarny HP 301, HP301=CH561EE, 190 str.,3 ml” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.