Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Kompatybilność: Kompatybilność wkładów atramentowych HP 301: HP DeskJet 1000, 1050, 1050A, 1510, 1514, 2000, 2050, 2050A, 2054A, 3000, 3050, 3050A, 3052A, 3054A
Rodzaj tuszu kolorowego: Atrament barwnikowy
Ilość sztuk: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32 °C
Głębokość opakowania: 37 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Szerokość opakowania: 113 mm
Głębokość produktu: 37 mm
Waga wraz z opakowaniem: 60 g
Kompatybilność z marką: HP
Model: Oryginalny
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 80%
Waga produktu: 41 g
Szerokość produktu: 113 mm
Wysokość opakowania: 115 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan, Purpurowy, Żółty
Waga brutto palety: 201,6 kg
Ciężar opakowania: 31 g
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1176 mm
Ilość: 1 szt.
Produktów na palecie: 2880 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
Pas zadruku (w calach): 1,42 cm (0.56)
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej: N
Pojemność: 3 ml
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 65%
Wysokość produktu: 115 mm
Ilość wkładów z kolorowym tuszem: 1
Technologia druku: Druk atramentowy
Warstwy na paletę: 6 szt.
Ilość dysz głowicy drukującej: 612
Kolor: Tak
Segment HP: Enterprise
BCP — kolor rysunku w dymku: Trójkolorowy
Wydajność kolorowego tuszu na stronę: 165 stron(y)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 48608 szt.
Tusz HP kolor HP 301, HP301=CH562EE, 165 str.,3 ml
94,60 zł
23 w magazynie
SKU: EXPHP-AHP0351
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Ilość | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Waga brutto palety | 201,6 kg |
| Ciężar opakowania | 31 g |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność | 3 ml |
| Ilość sztuk | |
| Model | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Pas zadruku (w calach) | 1,42 cm (0.56") |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wysokość produktu | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Segment HP | Enterprise |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Unikać kontaktu z oczami i skórą., Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Napisz pierwszą opinię o „Tusz HP kolor HP 301, HP301=CH562EE, 165 str.,3 ml” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.