Informacje dodatkowe
| Okres gwarancji | |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Obracanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm, 200 x 150, 200 x 200 mm, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400, 350 x 350, 400 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400, 440 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400 mm |
| Dystans do ściany (min.) | 8,2 cm |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Waga netto opakowania | 11,1 kg |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Szerokość produktu | |
| Obracany | -45 – 45° |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Produkty na paletę (UE) | 34 szt. |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Kąt obrotu wokół osi | -3 – 3° |
| Zestaw do montażu | |
| Lockable | Nie zamykane |
| Wysokość opakowania | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 – 12° |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Głębokość (max.) | 5,9 cm, 8,2 cm |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Głębokość produktu | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 6° |
| Zakres regulacji głębokości | 82 – 590 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 100 mm |
| Dystans do ściany (max.) | 59 cm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.