Informacje dodatkowe
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
|---|---|
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Rozmiar plamki | 0,248 x 0,248 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 90° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wysokość opakowania | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,7 W |
| Wejście audio | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szerokość opakowania | |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Przewody | Audio, HDMI, Prąd przemienny, USB, VGA |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 84 kHz |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowy |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,8 kg |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Głębokość (bez podstawy) | 48,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,3 mm |
| AMD FreeSync | Nie |
| Grubość szkła | 2,05 mm |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 – 76 Hz |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Metal |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Pozycjonowanie na rynku | Medyczna |
| Pobór mocy | |
| Szerokość (bez podstawy) | 528,6 mm |
| Ilość głośników | 2 |
| Głębokość opakowania | |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Ekran matowy | Tak |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Certyfikaty zgodności | CE, Dyrektywa niskonapięciowa (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Ostrzeżenia | Chronić przed możliwością zarysowania ekranu dotykowego., Nie używać w wilgotnym środowisku lub w pobliżu wody., Unikać upuszczania lub uderzania monitora. |
| Prędkość przesyłu danych | 90% |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.