Certyfikaty: FCC, IC, CE
Uchwyt montażowy dołączony: Tak
Wysokość dzwonka: 11,8 cm
Pionowy punkt widzenia: 114°
Głębokość dzwonka: 2,58 cm
Szerokość dzwonka: 4,68 cm
Kolor produktu: Czarny
Kolor produktu: Biały
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Tryb nocny: Tak
Megapiksele: 2 MP
Czujka PIR: Tak
Poprzeczny punkt widzenia: 155°
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Wodoodporność: Tak
Poziomy punt widzenia: 138°
Kancelacja echa: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 40 °C
Wbudowane głośniki: Tak
Przycisk reset: Tak
Napięcie: 16-24 V
Maksymalna rozdzielczość filmu: 1600 x 1200 px
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Maksymalna liczba klatek na sekundę: 30 fps
Typ diody LED: Podczerwień
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Wbudowany mikrofon: Tak
Najlepsze zastosowania: Dom, Biuro
Wi-Fi: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Materiał obudowy: Poliwęglan (PC)
UBIQUITI Dzwonek (UVC-G4-Doorbell)
930,62 zł
13 w magazynie
SKU: WLONONWCRAIG5
Kategorie: Sieci, Systemy Domofonowe, Wideodomofony
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | FCC, IC, CE |
|---|---|
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Najlepsze zastosowania | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość dzwonka | 11,8 cm |
| Pionowy punkt widzenia | 114° |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Szerokość dzwonka | 4,68 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Napięcie | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wi-Fi | Tak |
| Czujka PIR | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Poziomy punt widzenia | 138° |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wodoodporność | Tak |
| Poprzeczny punkt widzenia | 155° |
| Kancelacja echa | Tak |
| Głębokość dzwonka | 2,58 cm |
Napisz pierwszą opinię o „UBIQUITI Dzwonek (UVC-G4-Doorbell)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.