Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 400 mm
Zakres kąta nachylenia: -12 – 0°
Maksymalny udźwig: 100 kg
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Kolor produktu: Czarny
Interfejs do montażu panelu: 800 x 400
Szerokość produktu: 900 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 200 mm
Wysokość produktu: 480 mm
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Dystans do ściany (max.): 3,8 cm
Materiał obudowy: Metal
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu: 700 x 400
Minimalna wielkość ekranu: 106,7 cm (42″)
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Typ mocowania: Ściana
Przeznaczenie: TV
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70″)
Głębokość (max.): 3,8 cm
Możliwośc pochylenia: Tak
Obracanie: Nie
Uchwyt ART AR-11 (Uchylny; 42″ – 70″; max. 100kg)
133,25 zł
3 w magazynie
SKU: RTVARRULP0010
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Minimalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm, 700 x 400, 800 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kolor produktu | |
| Głębokość (max.) | 3,8 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 – 0° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Wysokość produktu | |
| Obracanie | Nie |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Dystans do ściany (max.) | 3,8 cm |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt ART AR-11 (Uchylny; 42″ – 70″; max. 100kg)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.