Informacje dodatkowe
| Kąt obrotu | 360° |
|---|---|
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ montażu | Zacisk |
| Kolor produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Obracany | 90 – -90° |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik, Stal |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -35 – 35° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Głębokość produktu | |
| Typ mocowania | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.