Głębokość (max.): 3,8 cm
Wysokość produktu: 600 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 600 mm
Materiał obudowy: Metal
Dołączone śruby: Tak
Wspiera montaż sufitowy: Nie
Typ mocowania: Ściana
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Szerokość produktu: 870 mm
Przeznaczenie: TV
Maksymalny udźwig: 80 kg
Obracanie: Nie
Możliwośc pochylenia: Tak
Dystans do ściany (max.): 3,8 cm
Standard VESA: Tak
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna wielkość ekranu: 2,54 m (100″)
Zakres kąta nachylenia: 0 – -5°
Uchwyt do telewizora ART AR-88XL (37-100″)
111,79 zł
6 w magazynie
SKU: TVAARRUCH0073
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Dystans do ściany (max.) | 3,8 cm |
|---|---|
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Obracanie | Nie |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Dołączone śruby | |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – -5° |
| Wspiera montaż sufitowy | Nie |
| Przeznaczenie | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | |
| Głębokość (max.) | 3,8 cm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt do telewizora ART AR-88XL (37-100″)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.