Zakres kąta nachylenia: -12 – 0°
Minimalna wielkość ekranu: 76,2 cm (30″)
Teleskopowy: Nie
Regulowane półki: Nie
Materiał obudowy: Metal
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
Wysokość produktu: 475 mm
Zarządzanie okablowaniem: Nie
Maksymalny udźwig: 60 kg
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna wielkość ekranu: 127 cm (50″)
Typ mocowania: Ściana
Zestaw do montażu: Tak
Szerokość produktu: 750 mm
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Głębokość produktu: 38 mm
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-18 32″-70″ 60kg
62,60 zł
4 w magazynie
SKU: RTVARRPAK0004
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Teleskopowy | Nie |
|---|---|
| Minimalna wielkość ekranu | 76,2 cm (30") |
| Zestaw do montażu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | |
| Kolor produktu | |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 – 0° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 127 cm (50") |
| Wysokość produktu | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Regulowane półki | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-18 32″-70″ 60kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.