Odpowiedni dla monitora komputerowego: Tak
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Interfejs do montażu panelu: 100 x 200 mm
Zestaw do montażu: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Zakres kąta nachylenia: -15 – 15°
Głębokość (max.): 3,95 cm
Dystans do ściany (max.): 39,3 cm
Kolor produktu: Czarny
Dystans do ściany (min.): 6 cm
Maksymalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 106,7 cm (42″)
Wysokość produktu: 230 mm
Materiał obudowy: Metal
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Typ mocowania: Ściana
Maksymalny udźwig: 30 kg
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość produktu: 240 mm
Minimalna wielkość ekranu: 58,4 cm (23″)
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-648 (Obrotowy, ścienne, Uchylny – 42″; max. 30kg)
34,88 zł
16 w magazynie
SKU: RTVMCNULP0042
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 200 mm, 75 x 75 mm |
|---|---|
| Zakres kąta nachylenia | -15 – 15° |
| Kolor produktu | |
| Dystans do ściany (min.) | 6 cm |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Rodzaj opakowania | |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Typ mocowania | |
| Wysokość produktu | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dystans do ściany (max.) | 39,3 cm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Zestaw do montażu | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość (max.) | 3,95 cm |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-648 (Obrotowy, ścienne, Uchylny – 42″; max. 30kg)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.