Kolor produktu: Czarny
Dystans do ściany (max.): 47 cm
Regulacja pochylenia: Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Wysokość produktu: 430 mm
Typ mocowania: Ściana
Zestaw do montażu: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 66 cm (26″)
Szerokość produktu: 400 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70″)
Materiał obudowy: Metal
Rodzaj opakowania: Pudełko
Maksymalny udźwig: 45 kg
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Zakres kąta nachylenia: -12 – 2°
Maksymalny uchwyt VESA: 400 x 400 mm
Dystans do ściany (min.): 5,7 cm
Odpowiedni dla monitora komputerowego: Tak
Głębokość (max.): 14 cm
Głębokość (max.): 5,7 cm
Minimalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-781 (Obrotowy, ścienne, Uchylny; 26″ – 55″; max. 45kg)
90,63 zł
1 w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0045
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
|---|---|
| Dystans do ściany (max.) | 47 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 400 |
| Zestaw do montażu | |
| Kolor produktu | |
| Głębokość (max.) | 14 cm, 5,7 cm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -12 – 2° |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Rodzaj opakowania | |
| Dystans do ściany (min.) | 5,7 cm |
| Szerokość produktu | |
| Minimalna wielkość ekranu | 66 cm (26") |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-781 (Obrotowy, ścienne, Uchylny; 26″ – 55″; max. 45kg)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.