Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 1050 x 500, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 50 x 50, 75 x 75 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor produktu | |
| Kąt obrotu | 45° |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Zestaw do montażu | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Obracanie | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.