Szerokość produktu: 180 mm
Przewody: 2 x USB Type-C
Moc: 100 W
Typ HD: 4K
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Kolor produktu: Czarny
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Przepustowość wideo: 60 Hz
Długość przewodu: 1 m
Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 2
Wyjścia słuchawkowe: 1
Liczba portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2): 1
Wysokość produktu: 205 mm
Liczba komputerów: 2
Głębokość produktu: 80 mm
Ilość portów RJ-45: 1
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Rodzaj portu wideo: HDMI
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Ilość portów USB typu A: 3
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C PD: 1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Czytnik kart pamięci SD: Tak
Wsparcie 4K: 4K@60Hz
Czytnik kart pamięci microSD: Tak
UNITEK PRZEŁĄCZNIK KVM 4K HUB USB 11 PORTÓW
346,68 zł
5 w magazynie
SKU: KVVUTKPRZ0005
Kategorie: Enterprise, KVM, Przełączniki
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość portów USB typu A | 3 |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Liczba komputerów | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przewodu | 1 m |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Typ HD | 4K |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przewody | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Wsparcie 4K | 4K@60Hz |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Moc | |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
Napisz pierwszą opinię o „UNITEK PRZEŁĄCZNIK KVM 4K HUB USB 11 PORTÓW” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.