Ilość portów USB typu A: 9
Inteligentne ładowanie: Tak
Ilość sztuk: 1
Ilość portów USB typu C: 1
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2,4 A
Bezprzewodowe ładowanie: Nie
Moc: 160 W
Zabezpieczenie nadprądowe: Tak
Diody LED: Status
Umiejscowienie urządzenia: Blat
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Antypoślizgowe nóżki: Tak
Długość kabla zasilającego: 1,2 m
Długość produktu: 240 mm
Waga produktu: 990 g
Kolor produktu: Biały
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Zasilacz w zestawie: Tak
Wysokość produktu: 25 mm
Szerokość produktu: 120 mm
Napięcie wyjściowe (max): 12 V
Ilość obsługiwanych urządzeń: 10
Rodzaj zasilania: Sieciowe
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem: Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium
UNITEK STACJA ŁADUJĄCA 10X USB, 160W, Y-2190
305,86 zł
4 w magazynie
SKU: LADUTKSIC0014
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 10 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Ilość portów USB typu A | 9 |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Długość produktu | |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Diody LED | Status |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Inteligentne ładowanie | Tak |
| Ilość sztuk | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Waga produktu | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Długość kabla zasilającego | 1,2 m |
Napisz pierwszą opinię o „UNITEK STACJA ŁADUJĄCA 10X USB, 160W, Y-2190” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.