Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | A-tick, C-tick, CE, GOST, GS Mark, Telepermit, TUV, REACH, PEP, EOLI, NEMKO-GS |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | PowerChute Personal Edition |
| Przewody | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Głębokość produktu | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Czas użytkowania (min) | 10 ms |
| Port USB | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Moc rzeczywista | 865 W |
| Kasetka na zapasowe baterie | APCRBC124 |
| Czas użytkowania (max) | 12 ms |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Pojemność baterii | 187 VAh |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 15000 m |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Szerokość opakowania | |
| Typ wyświetlacza | |
| Wysokość opakowania | |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Poziom hałasu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 8 h |
| Certyfikaty zgodności | |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Wydajność | 98,9% |
| Kolor produktu | |
| Słyszalny alarm | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.