Wysokość produktu: 162 mm
Ilość portów RJ-45: 2
Frekwencja wyjściowa: 50 Hz
Rodzaj baterii: Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM)
Czas ładowania baterii (90%): 6 h
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 kVA
Szerokość produktu: 146 mm
Zimny start: Tak
Częstotliwość wejściowa: 45 – 65 Hz
Automatyczny test baterii: Tak
Auto-restart: Tak
Przebieg falowy: Sinus
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 145 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 255 V
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 3 min
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 20 min
Napięcie baterii: 12 V
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed zwarciem
Funkcje ochrony zasilania: Bezpiecznik wejściowy
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe
Napięcie wyjściowe: 230 V
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed rozładowaniem baterii
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 195 V
Typy wyjść AC: Typu F
Kolor produktu: Czarny
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Pojemność baterii: 9 Ah
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Port USB: Tak
Głębokość produktu: 345 mm
Moc rzeczywista: 950 W
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Waga produktu: 10,5 kg
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Kabel USB w zestawie: Nie
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Ilość gniazd sieciowych: 4 Gniazdo(a) sieciowe
Poziom hałasu: 45 dB
Czas odpowiedzi (typowy): 2 – 6 ms
Układ: Tower
UPS ARMAC HOME H/1500F/LED LINE-INTERACTIVE 1500VA 4X SCHUKO USB-B LED
381,61 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
|---|---|
| Przebieg falowy | Sinus |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadmiernego rozładowania, Przeładowanie |
| Typ wyświetlacza | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Poziom hałasu | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Czas ładowania | 6 h |
| Podręcznik użytkownika | |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | |
| Głębokość produktu | |
| Waga baterii/akumulatora | 4,7 kg |
| Wysokość produktu | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Waga produktu | |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „UPS ARMAC HOME H/1500F/LED LINE-INTERACTIVE 1500VA 4X SCHUKO USB-B LED” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.