Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Poziom hałasu: 40 dB
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Diody LED: Tak
Szerokość opakowania: 212 mm
Wysokość opakowania: 280 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Frekwencja wyjściowa: 50 Hz
Pojemność baterii: 9 Ah
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 162 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85078000
Typ portu USB: USB Typu B
Szerokość produktu: 158 mm
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed rozładowaniem baterii
Regulacja napięcia wyjściowego: 10%
Liczba faz wyjściowych: 1
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Waga produktu: 10,1 kg
Napięcie baterii: 12 V
Wtyczka: Typu F
Moc rzeczywista: 900 W
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA
Częstotliwość wejściowa: 50 Hz
Zimny start: Tak
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Port RS-232: 1
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Interfejs SCSI: RS-232
Przebieg falowy: Pseudo sine
Maska z numerem seryjnym: 85044085
Głębokość produktu: 380 mm
Liczba faz wejściowych: 1
Liczba portów USB 2.0: 1
Port USB: Tak
Czas transferu (Tryb Linii do Trybu Baterii): 2 ms
Wysokość produktu: 198 mm
Interfejs szeregowy: Tak
Wartość nominalna napięcia wyjściowego: 230 V
Współczynnik mocy: 0,6
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Pojemność opakowania: 26237,1 cm³
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V
Czas ładowania baterii (90%): 6 h
Funkcje ochrony przed przepięciami: Cyfrowa linia abonencka (DSL)
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Słyszalny alarm: Tak
Auto-restart: Tak
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Układ: Tower
Typ wyświetlacza: LCD
UPS Line-Ineractive LCD, 1500VA/900W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
386,82 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Szerokość produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Typ wyświetlacza | |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Maska z numerem seryjnym | 85044085 |
| Poziom hałasu | |
| Pojemność opakowania | 26237,1 cm³ |
| Port RS-232 | 1 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Szerokość opakowania | |
| Auto-restart | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wysokość opakowania | |
| Port USB | Tak |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Typy wyjść AC | Typ E / F |
| Zimny start | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Wtyczka | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Układ | Tower |
| Czas ładowania baterii (90%) | 6 h |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Napisz pierwszą opinię o „UPS Line-Ineractive LCD, 1500VA/900W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.