Typ portu USB: USB Typu B
Poziom hałasu: 40 dB
Auto-restart: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Kolor produktu: Czarny
Liczba portów USB 2.0: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V
Głębokość produktu: 380 mm
Diody LED: Tak
Słyszalny alarm: Tak
Port USB: Tak
Moc rzeczywista: 900 W
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 162 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Regulacja napięcia wyjściowego: 10%
Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
Frekwencja wyjściowa: 50 Hz
Szerokość produktu: 158 mm
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Liczba wyjść typu F: 4
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA
Pojemność baterii: 9 Ah
Przebieg falowy: Sinus
Tryby alarmu dźwiękowego: Wymiana baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Port RS-232: 1
Waga produktu: 10,1 kg
Napięcie baterii: 12 V
Wysokość produktu: 198 mm
Czas ładowania: 8 h
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Typ wyświetlacza: LED
Układ: Tower
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Topologia UPS: Technologia line-interactive
UPS Line-Ineractive LED, 1500VA/900W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
373,52 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
|---|---|
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Auto-restart | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Czas ładowania | 8 h |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typ E / F |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Szerokość produktu | |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Port USB | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Port RS-232 | 1 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Układ | Tower |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „UPS Line-Ineractive LED, 1500VA/900W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.