Informacje dodatkowe
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kolor produktu | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Port USB | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Zimny start | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Przewody | |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Układ | Mini Tower |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Poziom hałasu | |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Głębokość produktu | |
| Czas ładowania | 8 h |
| Port RS-232 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Auto-restart | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.